جمعه 09 خرداد 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11439606

مجموعه داستان‌هایی کوتاه از هاگوارتز

مهسا علی‌طلب: شاید در دنیای موازی بسیاری از کودکان و نوجوانان و حتی بزرگسالان، در مدرسه هاگوارتز درس می‌خوانند. آموزش جادوگری می‌بینند، سوار بر جاروی‌های قدیمی و بلند پرنده می‌شوند و به جنگ لرد ولدمورت می‌روند و حتی خود را بر مسند قدرت وزارت جادو می‌بینند. در واقع با شخصیت‌های مجموعه همذات‌پنداری می‌کنند و درگیر فضای تخیلی داستان می‌شوند.

مدرسه هاگوارتز، وزارت سحر و جادو، معجون‌سازی، دفاع در برابر جادوی سیاه، وردها و طلسم‌ها و حتی راهروهای مخفی، همه و همه یادآور دنیای تخیلی و هیجان‌انگیز «هری پاتر» است.

وقتی جی. کی. رولینگ شروع به نوشتن مجموعه «هری‌پاتر» کرد، هیچ‌گاه گمان نمی‌کرد ماجراهای خیالی «هری‌پاتر» در بین کودکان و نوجوانان محبوبیت فراوانی کسب کند به طوری که کتاب‌های او از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ بشر بشوند.

خواندن کتاب‌های هفت‌گانه‌ی دنیای «هری‌پاتر» به خودی خود دلنشین و هیجان‌انگیز است اما به واسطه‌ی داستان‌های کوتاهی که در حاشیه کتاب‌های اصلی نوشته، بیشتر با این دنیای فانتزی آشنا می‌شوید. اگر عاشق دنیای اسرار آمیز و فانتزی «هری‌پاتر» هستید، خواندن داستان‌های کوتاه از هاگوارتز به شما دید باز‌تری می‌دهد و رازهای مگو را فاش می‌کند

داستان‌هایی کوتاه از هاگوارتز(هاگوارتز راهنمای ناکامل و نامعتبر)

مدرسه هاگوارتز مدرسه‌ای‌ است که توسط چهار جادوگر در قرون وسطی درست شده که در آن به آموزش فنون جادوگری می‌پردازند این مدرسه در قلعه‌ای دور افتاده بنا شده و معمول‌ترین راه رسیدن به آن قطاری است که هر سال در اولین روز سال تحصیلی دانش‌آموزان را به آن‌جا می‌رساند تمام اتفاقات و ماجراهای اسرار آمیز و جادویی مجموعه «هری‌پاتر» در این مدرسه اتفاق می‌افتد. محیط هاگوارتز بسیار مرموز و گاهی ترسناک است اما این ترسناکی به هیچ وجه کسالت بار و احمقانه نیست.

شعار مدرسه این است: «هرگز یک اژدهای خفته را قلقلک ندهید» که زیر علامت مدرسه نقش بسته است. در این کتاب جی. کی. رولینگ اسرار مخفی و افسانه‌های عجیب مدرسه بریتانیایی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز را فاش می‌کند


داستان هایی کوتاه از هاگوارتز: درباره قدرت، سیاست و اشباح مزاحم

هری‌پاتر، مجموعه‌ای از کاراکتر‌های مثبت و منفی است که در دو جناح به نبرد با یکدیگر مشغول هستند. در سرتاسر این مجموعه شاهد جدال خوبی با بدی هستیم قدرت بین این دو جناح تقسیم شده در مجموعه هری‌پاتر دیدیم که اگر قدرت به دست افراد ناشایست مثل ولدرمورت بیفتد با جادوی سیاه همه جا را به نابودی می کشند اما نباید فراموش کرد عملی که بر اثر عشق انجام می‌شود قدرتمندترین نوع جادو در میان جادوگران است.

در این کتاب مجموعه دست‌نوشته‌های جی. کی. رولینگ را در مورد قدرت، سیاست و برای تلطیف فضا، در مورد اشباح مزاحم، مطالعه می‌کنید


داستان‌هایی کوتاه از هاگوارتز (درباره دلاوری‌ها، سختی‌ها و سرگرمی‌های خطرناک)

به نظر می‌رسد برجسته‌ترین ویژگی رمان‌های جی. کی. رولینگ به تصویر کشیدن جاذبه‌های سحر و جادو است.

در دنیای جادوگری برای اتخاذ تصمیم‌های شجاعانه به روحیه دلاوری احتیاج است.

در این مجموعه از دست‌نوشته‌های جی. کی. رولینگ شما درباره عشق، غم و اندوه و اعتبار همیشگی مینروا مک‌گونگال، درباره سرنوشت غم‌انگیز ریموس لوپین، درباره رفتار بی‌ملاحظه سیلوانوس کتل‌بورن و چیزهای بسیار دیگر مطالعه خواهید کرد.

کد خبرنگاری
455738
تهیه و تنظیم توسط:
سپیده شریعتمداری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11439606 | منبع: مجله دیجی کالا | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11439606/مجموعه-داستان‌هایی-کوتاه-از-هاگوارتز/