پنج شنبه 30 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11439638

ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست آقایان

نحوه ست کردن رنگ لباس با رنگ پوست، مخصوص آقایان

نه تنها مدل، بلکه انتخاب رنگ لباس نیز معضل بزرگی است که هر یک از ما با آن دست و پنجه نرم می کنیم. یکی از چیزهایی که باید هنگام انتخاب رنگ لباس به آن توجه کنیم، رنگ پوست بدن مان است. در واقع رنگ لباسی که به تن می کنیم باید با تن پوست مان هماهنگی داشته باشد، در غیر این صورت ظاهری مرده و کسل کننده خواهیم داشت. اگر می خواهید بدانید که چه رنگ لباسی به پوست شما می آید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

پوست روشن

اگر پوست روشنی دارید، باید به کمک لباس به ظاهرتان رنگ دهید. در واقع رنگ ‌هایی که با پوست شما تضاد و کنتراست ایجاد می ‌کنند، بهترین انتخاب برایتان خواهد بود.

پوشیدن رنگ های روشن برای افرادی با پوست روشن ظاهری بی روح و کسل کننده ایجاد می کنند

این رنگ ها را بپوشید:

رنگ های تیره ای مانند خاکستری، قهوه ای، جیگری، سبز، سرمه ای و آبی تیره با رنگ پوست شما هماهنگی زیبایی ایجاد می کند.

از این رنگ ها نپوشید:

از آنجا که پوست شما روشن است، اگر لباس هایی روشن یا به رنگ های پاستلی بپوشید، بی روح و کسل کننده به نظر خواهید رسید. این موضوع در مورد رنگ های خنثی مانند کرم، سفید، بژ و... نیز صادق است، بنابراین بهتر است که به دنبال تونالیته های تیره تر آنها مانند شتری، خاکی یا طوسی تیره به تن کنید. البته منظور ما این نیست که به کل دور رنگ های روشن را خط بکشید، بلکه شما باید چنین رنگ هایی را با رنگ های تیره تر ترکیب کنید تا به ظاهرتان جذابیت بخشد.

پوست سبزه و معمولی

آقایانی که پوست سبزه یا معمولی دارند، دست شان در انتخاب رنگ لباس بازتر است. از آنجا که پوست آنها، برخلاف پوست های روشن، گرم است، با رنگ های بیشتری ست می شود.

آقایانی که پوست سبزه یا معمولی دارند، دست شان در انتخاب رنگ لباس بازتر است

این رنگ ها را بپوشید:

اگر چه اکثر رنگ ها به تن پوست شما می آید، اما پیشنهاد ما این است که یا رنگ های کمی روشن تر یا کمی تیره تر از رنگ پوست تان به تن کنید. به عنوان مثال به جای رنگ شنی گرم، رنگ بژ روشن را انتخاب کنید یا به جای پیراهن مردانه با رنگ موشی سراغ رنگ بنفش بروید. در روزهای گرم سال نیز رنگ سفید می تواند بهترین انتخاب برایتان باشد.

این رنگ ها را نپوشید:

از آنجایی که پوست شما تن زرد یا سبز دارد، بهتر است از رنگ هایی که این دو رنگ را در خود دارند، خودداری کنید.

رنگ ‌هایی که درست مشابه رنگ پوست شما است مثل سبز زیتونی، زرد خردلی، سبز پسته ‌ای و کاراملی را، به ویژه در موقعیت ‌های رسمی نپوشید، این رنگ ‌ها شما را برهنه نشان می‌ دهند. اگر پوستی برنزه دارید، می توانید سر تا پا سفید یا رنگ های پاستلی به تن کنید.

پوست تیره

آقایانی که پوست تیره ای دارند، درست مانند پوست های سبزه، دست شان در انتخاب باز است.

آقایان با رنگ پوست تیره هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ لباس ندارند

این رنگ ها را بپوشید:

خوشبختانه آقایانی که این رنگ پوست را دارند هیچ محدودیتی در انتخاب رنگ لباس ندارند، به عنوان مثال آنها می توانند رنگ های سبز آبی یا آبی فیروزه ای را به تن کنند، تنها چیزی که باید به آن توجه کنند این است که میان رنگ لباس هایشان تعادل برقرار کنند.

این رنگ ها را نپوشید:

قهوه ای یکی از رنگ هایی ست که باید از آن پرهیز کنید. همانطور که رنگ های روشن با پوست های روشن جور در نمی آید، رنگ قهوه ای نیز به دلیل شباهتی که به رنگ پوست شما دارد، گزینه مناسبی نخواهد بود. اگرچه مشکی و سرمه ای دو رنگی ست که بیش از همه در کمد لباس آقایان یافت می شود، اما بهتر است که استفاده از آنها را به حداقل برسانید.

کد خبرنگاری
455738
تهیه و تنظیم توسط:
سپیده شریعتمداری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11439638 | منبع: bartarinha. ir | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11439638/ست-کردن-رنگ-لباس-با-رنگ-پوست-آقایان/