شنبه 09 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11440153

پیروزی سخت کره جنوبی مقابل فیلیپن در اولین گام

تیم ملی کره جنوبی امروز از ساعت ۱۷ به وقت تهران از گروه سوم جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ به مصاف تیم ملی فیلیپین رفت و با یک گل به برتری رسید.

شاگردان پائولو بنتو بدون ستاره خود در خط حمله یعنی سون هیونگ مین به میدان رفتند و بازی را هجومی شروع کردند ولی در زدن ضربات آخر بی دقت کردند.

در اواسط نیمه نخست کی سئونگ یئونگ با شوتی سهمگین دروازه فیلیپین را نشانه گرفت ولی این توپ راهی به دروازه نداشت و با فاصله کمی به بیرون رفت.

شاگردان اریکسون در این دیدار دست و پا بسته نبودند و نزدیک بود حتی دروازه کره را نیز باز کند. با این حال فیلیپین موقعیت‌های نصفه و نیمه‌ای را از دست داد. خاویر پاتینو دردسر زیادی برای بازیکنان کره ای ایجاد کرد ولی معدود موقعیت‌های دو تیم نیز نتیجه‌ای نداشت تا نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در شروع نیمه دوم کره ای ها هجومی تر در زمین حاضر شدند. جونگ وو یو در دقیقه ۵۳ نزدیک بود دروازه فیلیپین را باز کند و گلزنی کند ولی این موقعیت از دست رفت.

در دقیقه ۵۵ پاتینو مهاجم تیم بوریرام تایلند موقعیت طلایی را از دست داد و نتوانست دروازه کره جنوبی را باز کند.

در نهایت کره جنوبی توانست به گل برسد. اوی جو هوانگ در دقیقه ۶۷ توانست دروازه فیلیپین را باز کند و تیمش را پیش بیندازد. کره ای باز هم برای زدن گل دوم پیش کشیدند. با این حال پاتینو در دقیقه ۸۵ نزدیک بود روی اشتباه دروازه بان کره گل تساوی را به ثمر برساند که موفق نبود.

این دیدار در نهایت با برتری یک بر صفر کره جنوبی برابر فیلیپین خاتمه یافت.

در دیگر دیدار این گروه چین با نتیجه ۲-۱ قرقیزستان را برد.

کد خبرنگاری
678880
تهیه و تنظیم توسط:
محمد امینی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11440153 | منبع: مشرق | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11440153/پیروزی-سخت-کره-جنوبی-مقابل-فیلیپن-در-اولین-گام/