دو شنبه 27 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11441021

طرح صبحانت همراه اول چیست؟

طرح صبحانت همراه اول به تازگی از سوی این اپراتور معرفی شده است. این طرح در قالب بسته های ساعات مشخص قرار می گیرد.

مختصری درباره طرح های اینترنت همراه اول

همراه اول نیز مانند اپراتورهای دیگر هر از گاهی با هدف افزایش رضایتمندی مشتریانش اقدام به ارائه بسته های اینترنت می کند. این بسته ها معمولاً پرکاربرد، مفید و به صرفه هستند. زیرا اگر فاقد این ویژگی ها باشند، قطعاً با استقبال کاربران مواجه نمی شوند. از جمله طرح های اینترنت همراه اول می توان به بسته های آلفا+ (۱ و ۷ روزه)، بسته های آلفا+ (ماهانه)، بسته های آلفا+ بلند مدت (۳ و ۶ ماهه و یک ساله)، بسته های نامحدود شبانه (۱، ۷ و ۳۰ روزه)، بسته های اینترنت ویژه مشترکین جدید، اینترنت همراهی و مدار فیروزه ای اشاره کرد. بسته های ساعات مشخص نیز از جمله طرح های اینترنت همراه اول است که به تازگی معرفی شده است.

بسته های ساعات مشخص


این نوع از بسته های اینترنت همراه اول گروهی از بسته‌های پرسرعت نوترینو هستند که در بازه‌های زمانی مشخصی از شبانه‌روز می توان از آنها استفاده کرد. نکته مهم این است که این بسته ها به طور همزمان با سایر بسته های اینترنت همراه اول قابل فعالسازی هستند. مشترکین با شماره گیری *۱۰۰*۲۷# می‌توانند بسته های اینترنت ساعات مشخص را مشاهده و فعال نمایند.

انواع بسته های ساعات مشخص همراه اول

در حال حاضر این بسته ها در دو نوع بسته های صبحانت (۶ صبح تا ۱۲ ظهر) و بسته‌های شبانت (۲ تا ۷ صبح) ارائه می‌شوند. به نظر می رسد این بسته ها برای کسانی مناسب است که در ساعات مشخصی از شبانه روز امکان استفاده از اینترنت را دارند. در جدول زیر تمامی اطلاعات لازم درباره طرح صبحانت آمده است.

کات مهم درباره استفاده از بسته های ساعات مشخص

• تمام مشترکین اعم از اعتباری و دائمی می توانند از بسته های اینترنت ساعات مشخص استفاده کنند.
• این بسته ها تمدید خودکار حجمی و یا زمانی ندارند.
• مشترک در یک زمان تنها می تواند یک بسته ساعات مشخص را فعال نماید.
• در صورت فعالسازی همزمان این بسته‌ها با سایر بسته‌های اینترنت، اولویت مصرف با بسته‌های ساعات مشخص خواهد بود.

برای دریافت راهنمای بسته‌های ساعات مشخص باید کد *۱۰۰*۲۷۹# و برای استعلام وضعیت بسته‌های ساعات مشخص کد *۱۰۰*۰# را شماره‌گیری نمایید.
به طور کلی می توان گفت که طرح صبحانت همراه اول نیز مانند دیگر طرح های اینترنتی این اپراتور با هدف افزایش رضایتمندی مشتریان ارائه شده است. کاربران باید به دقت به بررسی ویژگی های این طرح بپردازند و در صورتیکه برایشان به صرفه است، از آن استفاده کنند.

کد خبرنگاری
455738
تهیه و تنظیم توسط:
سپیده شریعتمداری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11441021 | منبع: مشرق | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11441021/طرح-صبحانت-همراه-اول-چیست/