سه شنبه 28 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11441103
["کی روش","موفقیت"]

واکنش بازیکن ویتنام به نقطه ضعف بزرگ مقابل ایران

کوانگ های بازیکن تیم ملی فوتبال ویتنام در نشست خبری پیش از دیدار با ایران که امروز جمعه برگزار شد، گفت: ما شرایط خوبی در این تورنمنت داریم اما فردا بازی خیلی سختی داریم.

وی تاکید کرد: تمام تمرکز خود را معطوف به این بازی کرده ایم و می‌دانیم باید تمام توان خود را برای این بازی بگذاریم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ویتنام در ادامه درباره تفاوت فیزیکی بازیکنان ویتنام با ایران و اینکه شاگردان کی روش قد و قامت بالایی دارند اما ویتنامی‌ها کوتاه قامت هستند، تصریح کرد: در زمان بازی تنها نمی‌توان به این موضوع دل خوش کرد. این یک تورنمنت است و ما باید در طول نود دقیقه تلاش کنیم. شاید این قد بلند کمک کند تا تیم ایران در دقایق پایانی فرصت و شانس گلزنی بیشتری داشته باشد اما ما می‌خواهیم از همان ابتدا برای موفقیت بجنگیم.

کوانگ های در خصوص اینکه برای کسب موفقیت در بازی با ایران صجبت هایی درباره تحت فشار قرار دادن بازیکنان ایرانی در طول بازی به گوش می‌رسد، اظهار داشت: می‌دانیم در این بازی سخت باید تمام توان خودمان را به کار بگیریم. فشار زیادی روی بازیکنان ایران خواهیم آورد تا نتیجه لازم را بگیریم.

این بازیکن تاکید کرد: جام ملت‌های آسیا از سطح خوبی در آسیا برخوردار است که بازیکنان با انرژی بالا خودشان را نشان می‌دهند و هر بازی شرایط خاص خودش را دارد.

کد خبرنگاری
493126
تهیه و تنظیم توسط:
شاهین فرحبخش
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11441103 | منبع: ایسنا | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11441103/واکنش-بازیکن-ویتنام-به-نقطه-ضعف-بزرگ-مقابل-ایران/