دو شنبه 25 آذر 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11441246
["قلعه نویی","سپاهان"]

دفاع رئیس AFC از جامی که قلعه‌نویی به آن حمله کرد!

جام ملت‌های فوتبال آسیا در شرایطی به میزبانی امارات آغاز شده است که هنوز واکنش‌ها به ۲۴ تیمی شدن این دوره از بازی‌ها ادامه دارد و خیلی‌ها نسبت به این تصمیم AFC موضع‌گیری کرده اند.

در ایران هم امیر قلعه نویی سرمربی پیشین تیم ملی و سرمربی فعلی سپاهان در چند مصاحبه، از تصمیم AFC در افزایش تیم‌ها انتقاد و تاکید کرد که این مسئله هرچند باعث افزایش درآمدزایی می‌شود اما سطح فنی و کیفی بازی‌ها را پایین می‌آورد.

قلعه نویی در این رابطه گفته است: «جام ملت‌ها در واقع جام چاپ دلار است که دنبال درآمدزایی بیشتر هستند نه افزایش سطح کیفی مسابقات. »

با این حال شیخ سلمان رئیس AFC نظر دیگری دارد. شیخ سلمان در تازه‌ترین مصاحبه خود ضمن دفاع از ۲۴ تیمی شدن جام ملت‌ها، این تصمیم را یک تصمیم تاریخی دانست که باعث افزایش سطح فنی تیم‌های مختلف می‌شود. وی گفت: «بسیار خوشحالم که فوتبال در آسیا توسعه یافته است. آمار و ارقام می‌گوید فوتبال آسیا با یک انقلاب مواجه شده است. برگزاری ۵۱ مسابقه با حضور ۵۵۲ بازیکن یک آمار بی سابقه است. »

کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11441246 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11441246/دفاع-رئیس-AFC-از-جامی-که-قلعه‌نویی-به-آن-حمله-کرد/