دو شنبه 25 آذر 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11441274

پایان دوران مربیگری سرمربی السد

مانوئل فریرا در بخشی از مصاحبه بلند خود با رادیو مونت‌کارلوی فرانسه گفت: ۲۰ سال پیش با وجود شرایط جسمانی خود پیشنهادهای زیادی از تیم‌های حاشیه خلیج فارس داشتم اما ترجیح دادم در اروپا مربیگری کنم.

سرمربی تیم السد قطر ادامه داد: پس از ۳ سال مربیگری در فوتبال پرتغال پیشنهادی از مصر دریافت کردم و سرمربی تیم الزمالک شدم. با این تیم پس از ۱۱ سال توانستیم برای نخستین‌بار جام قهرمانی لیگ مصر را کسب کنیم. پس از آن به دلیل اختلاف با مدیران باشگاه الزمالک مصر را ترک کردم. در ماه نوامبر سال ۲۰۱۵ میلادی پیشنهاد تیم السد قطر را پذیرفتم و امیدوارم در ۷ هفته باقی‌مانده تا پایان لیگ ستارگان قطر جام قهرمانی را بتوانم برای نخستین‌بار به دست آورم.

فریرا افزود: پس از ۵ ماه قراردادم با السد و دوران مربیگری‌ام پایان خواهد یافت. تصمیم سختی است اما همانند بازیکنی هستم که دوست ندارد وارد دوران بازنشستگی شود. ۷۲ سال دارم و از ۴۵ سال پیش تاکنون بدون وقفه در فوتبال کار می‌کنم.

کد خبرنگاری
397229
تهیه و تنظیم توسط:
لاله صامتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11441274 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11441274/پایان-دوران-مربیگری-سرمربی-السد/