دو شنبه 27 خرداد 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11441346
["سردار آزمون","جام جهانی"]

2 ایرانی در بین گران‌ترین بازیکنان جام ملتها

سایت «فاکس اسپورت آسیا» در گزارشی، به بررسی باارزش‌ترین بازیکنان مسابقات جام ملت‌های آسیا اشاره کرد که علیرضا جهانبخش با ۱۸ و سردار آزمون با ۹. ۵ میلیون یورو، به ترتیب در جایگاه‌های دوم و چهارم این لیست قرار دارند.

در بخشی از این گزارش آمده است: سردار آزمون پس از جام جهانی ۲۰۱۸ عملکرد بسیار خوبی در تیم ملی ایران داشت و خود را به عنوان یکی از بازیکنان باارزش معرفی کرده است. قیمت مهاجم تیم روبین کازان در حال افزایش است و با بازی‌های خوب بیشتر در لباس تیم ملی ایران، این قیمت می‌تواند خیلی راحت افزایش داشته باشد. جهانبخش نیز در جام جهانی ۲۰۱۸ در تیم ملی ایران حضور داشت و پس از آن، چندان دیده نشد. پس از اینکه این بازیکن به برایتون پیوست، قیمتش افزایش بسیاری داشت.

سون‌هیونگ‌مین مهاجم کره‌ای تیم تاتنهام به ارزش ۵۰ میلیون یورو، در صدر باارزش‌ترین بازیکنان جام قرار دارد. یوشینوری موتو از ژاپن با ۱۰ میلیون یورو و مت رایان از استرالیا با ۸ میلیون یورو، به ترتیب در جایگاه‌های سوم و پنجم این لیست جای دارند.

کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11441346 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11441346/2-ایرانی-در-بین-گران‌ترین-بازیکنان-جام-ملتها/