پنج شنبه 08 خرداد 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11442241
["اینستاگرامی"]
["اینستاگرام","عکس","شکست"]

فکر می کنید محبوب ترین پست اینستاگرامی تاریخ چه بوده؟

انتشار تصویری ساده از یک تخم‌مرغ، تمام رکوردهای پست‌های محبوب اینستاگرام را جابه‌جا کرد! اولین بار، یک حساب کاربری به نام «world_record_egg» در تاریخ ۵ ژانویه ۲۰۱۹ عکس این تخم‌مرغ را منتشر کرد. تخم‌مرغی در زمینه سیاه و سفید که بسیار ساده است و چیز خاص دیگری برای توضیح دادن ندارد.

اما با کمال تعجب، این پست توانست بیش از ۲۳ میلیون لایک در اینستاگرام دریافت کند و پست معروف کایلی جنر (Kylie Jenner)، مدل و هنرپیشه و شخصیت محبوب شبکه‌های اجتماعی را با ۱۸. ۱ لایک را پشت سر بگذارد.

تا پیش از انتشار عکس تخم‌مرغ، اولین پست «کایلی جنر» از دخترش در تاریخ ۶ فوریه ۲۰۱۸، محبوب‌ترین پست در تمام تاریخ اینستاگرام محسوب می‌شد و کمتر فردی تصور می‌کرد عکس و پست دیگری قادر به شکست دادن آن باشد.

در تاریخ ۱۳ ژانویه، تصویر تخم‌مرغ ارسال توسط Egg Gang از ۱۴ میلیون لایک به ۱۸ میلیون لایک در بازه‌ای ۳ ساعته رسید که باز هم یک رکوردشکنی دیگر در اینستاگرام است. این جهش بزرگ توانست این پست را محبوب‌ترین پست اینستاگرام تا کنون کند.

این نخستین پست بسیار محبوب در اینستاگرام است که غیر انسانی بوده و با محوریت یک فرد مشهور و سلبریتی نیست. محبوب‌ترین پست‌های اینستاگرام متعلق به کریستیانو رونالدو، سلنا گومز، بیانسه و نظایر این‌ها است.

محبوب شدن عکس تخم‌مرغی در اینستاگرام، باز هم ما را یاد این سوال قدیمی می‌اندازد که اولین بار مرغ بود یا تخم‌مرغ؟ و اینکه چرا چنین عکس ساده‌ای باید بیش از ۲۳ میلیون لایک دریافت کند؟ چرا چنین عکسی توانسته محبوب‌ترین پست‌های سلبریتی‌ها را هم پشت سر بگذارد؟ آیا این یک سرفصل جدید در اینستاگرام و دیگر شبکه‌های اجتماعی برای محبوب‌سازی شخصیت‌های غیر انسانی است؟ به هر حال، محبوبیت بالای این عکس همچنان محل ابهام و سوال است.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11442241 | منبع: وبسایت یک پزشک | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11442241/فکر-می-کنید-محبوب-ترین-پست-اینستاگرامی-تاریخ-چه-بوده/