پنج شنبه 14 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11442431
["قتل","فیلم"]

رویارویی دو غول فردا در فرهنگسرای ارسباران

، فیلم سینمایی «مخمصه» محصول ۱۹۹۵ به کارگردانی مایکل مان و با حضور آل پاچینو، رابرت دنیرو، وال کیلمر، اشلی جاد، ناتالی پورتمن، ایمی برنمن، تام سایزمور، دیان ورونا، جان وویت دنیس هایسبرت، کوین کیج، ویلیام فیچنر، دنی ترجو و …، روز چهارشنبه ۱۶ دی ماه، ساعت ۱۸ در فرهنگسرای در ارسباران نمایش داده می‌شود و پس از آن همراه با نمایش مستندهایی مرتبط با این فیلم مورد نقد و بررسی و گفت و گو با حاضران قرار می‌گیرد.

مخمصه اولین فیلمی بود که رابرت دنیرو و پاچینو در مقابل یکدیگر در سکانس‌هایی بازی کردند. البته ۲۱ سال قبل هردو در قسمت دوم فیلم پدرخوانده به ایفای نقش پرداخته بودند ولی در هیچ قسمتی از این فیلم در مقابل یکدیگر قرار نمی‌گرفتند. در فیلم پاچینو و دنیرو حدود ١٥ دقیقه در مقابل یکدیگر قرا ر می‌گیرند و این رویارویی دو غولدر قرن ۲۱ را بسیاری از صاحبنظران و منتقدان فیلم و سینما رویارویی دو سبک مهم بازیگری یعنی سبک برون گرای پاچینو و سبک درون گرای دنیرو دانسته‌اند که در نوع خود یک کلاس بازیگری است.

در خلاصه داستان فیلم «مخمصه» چنین آمده است: «نیل مک‌کالی» (دنیرو) دزدی حرفه‌ای است که به همراه دستیار قماربازش «کریس شیهرلیس» (کیلمر) و «مایکل کریتو» (سایزمور) دست به دزدی خطرناکی در یک بانک می‌زند و با پول بیش از یک و نیم میلیون دلار فرار می‌کنند، اما یکی از نگهبانان در این جریان به دست «وینگرو» (گیج) به قتل می‌رسد. آن‌ها سریعاً آن محل را ترک می‌کنند. «وینسنت هانا» (پاچینو) یکی از برترین کاراگاهان وارد ماجرا می‌شود، وی با هوش و نبوغی که دارد سرنخ‌هایی را به دست می‌آورد و …. امیر قادری منتقد سینما، کارشناس دومین نشست باشگاه فیلم کافه سینماست، این فیلم برای نخستین بار با صدا و تصویری ویژه در نمایش داده می‌شود. علاقمندان برای حضور دراین نشست می‌توانند به فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان شریعتی بالاتر از پل سیدخندان‌، خیابان جلفا مراجعه و یا برای ثبت نام به سایت تیوال مراجعه کنند.

کد خبرنگاری
493126
تهیه و تنظیم توسط:
شاهین فرحبخش
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11442431 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11442431/رویارویی-دو-غول-فردا-در-فرهنگسرای-ارسباران/