سه شنبه 01 بهمن 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11442568
["مرگبار","رونالدو","شکست"]

پیش بازی میلان و یوونتوس +عکس

سری A که روزگاری بزرگان را با اشتیاق به سمت خودش می‌کشاند، حالا نه تنها آن جذابیت مرگبار را به طور کامل از دست داده، بلکه بازی ویترینی خودش را جایی خارج از مرزهای سرزمین چکمه‌ای عرضه می‌کند!

شهر جده در کشور عربستان میزبان بازی ساعت ۲۱ چهارشنبه شب به وقت تهران بین میلان و یوونتوس در سوپر جام ایتالیاست. در حالی که طبق روال مرسوم، سوپرجام هر کشور اندکی قبل از آغاز لیگ داخلی انجام می‌گیرد در فوتبال ایتالیا به خاطر مسائل مربوط به حق پخش تلویزیونی و درآمد بیش‌تر، یک کشور بی‌طرف در زمستان و در فاصله بین ۲ نیم فصل، به عنوان میزبان این بازی انتخاب می‌شود. این بار قرعه به نام جده افتاد و یوونتوس، برنده هر ۲ جام داخلی فصل قبل باید در کشور عربستان به مصاف میلان، فینالیست بازنده فصل گذشته جام حذفی ایتالیا برود.

نبرد پرافتخارها

۲ تیمی که با کسب ۱۱۳ جام پرافتخارترین باشگاه‌های فوتبال ایتالیا محسوب می‌شوند، طی چند سال اخیر شرایطی متفاوتی از هم داشته‌اند. یوونتوس، لیگ داخلی را به ملک مطلق خودش تبدیل کرده و این فصل برای ثبت رکورد جاودانه ۸ قهرمان متوالی، کاملاً آماده است. میلان اما در این چند سال بیش‌تر مدرسه استعدادیابی در زمینه مربیگری به راه انداخته. از بروکی و میهایلوویچ گرفته تا اینزاگی، سیدورف، لئوناردو و حالا گتوسو، هیچ کس نتوانست پس از جدایی آلگری (سرمربی فعلی یوونتوس) درد روسونری را دوا کند. مصداق بارز این ادعا، حال و روز این فصل ۲ تیم است؛ جایی که یوونتوس با ۱۷ برد از ۱۹ بازی نیم‌فصل اول، مقتدرانه در صدر قرار دارد و میلان با ۲۲ امتیاز اختلاف نسبت به یووه در رده پنجم، رویای کسب سهمیه فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا را در سر می‌پروراند.

غایبان بازی

در غیاب ماریو مانزوکیچ، کریس رونالدو، خط حمله یوونتوس را رهبری خواهد کرد. سوسو که در ۱۸ حضورش در فصل جاری سری A، روی ۱۲ گل نقش داشته، غایب بزرگ میلان نام دارد اما لوکاس پاکتای برزیلی فرصت دومین حضور در ترکیب روسونری از زمان انتقال از فلامینگو به سن‌سیرو را می‌یابد. کالدارا، بیلیا و بوناونتورا دیگر غایبان میلان هستند.

رویارویی‌های قبلی

در ۲۸۵ رویارویی قبلی، یوونتوس با ۱۰۵ پیروزی شرایط بهتری دارد. ۹۴ بار میلان پیروز شده و ۸۶ تساوی هم بین ۲ تیم رقم خورده است.

نکات کلیدی

*یوونتوس از زمان شکست در ضربات پنالتی سوپر جام سال ۲۰۱۶، هر ۶ جدال قبلی با میلان را برده است.

*میلان در ۱۷ بازی قبلی تنها ۲ بار موفق به شکست دادن یوونتوس شده است.

*آخرین نبرد ۲ تیم با گل‌های رونالدو مانزوکیچ در شب اخراج ایگواین، ۲ بر صفر به سود یوونتوس به پایان رسید.

ترکیب احتمالی

میلان: دوناروما، کالابریا، زاپاتا، رومانیولی، رودریگس، چالهان‌اوغلو، کسیه، باکایوکو، پاکتا، ایگواین و کوترونه

یوونتوس: شزنی، دی‌شیلیو، بونوچی، کیلینی، ساندرو، بنتانکور، پیانیچ، متویدی، دیبالا، رونالدو و کاستا

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11442568 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11442568/پیش-بازی-میلان-و-یوونتوس-عکس/