دو شنبه 18 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11442580

حمایت تاجر آلمانی از فلسطین خطرساز شد

به گزارش مشرق، یورگن گراسمن فعال سیاسی-اجتماعی آلمانی و رئیس بنیاد جمعیت دفاع از قدس است. او بیشتر با فعالیت‌های حقوق بشری خود در حمایت از مردم فلسطین شناخته می‌شود و بارها اقدام به برپایی تظاهرات و تجمع علیه جنایت‌های رژیم صهیونیستی در خیابان‌های برلین کرده است. این بنیاد حدود بیست سال سابقه فعالیت در حمایت از حقوق مردم فلسطین را در کارنامه خود دارد. گراسمن البته یک تاجر و بازرگان بخش خصوصی در کشورش است که بارها مسئولان آلمان حساب‌های بانکی‌اش را به علت حمایت‌هایش از فلسطین مسدود کرده‌اند.

بازگویی واقعیت‌های موجود درباره هولوکاست از طریق سخنرانی‌ها، کنفرانس‌ها و اعلامیه‌ها و نیز تشریح جنایات اسرائیل در سرزمین‌های اشغالی، رویکرد اصلی گراسمن در سال‌های اخیر بوده است؛ رویکردی که سبب شده تا دولت آلمان او را به شدت تحت فشار قرار داده و فعالیت اعضای خانواده‌اش را نیز محدود کند.

برنامه تلویزیونی عصر با اجرای نادر طالب زاده پنجشنبه‌ها ساعت ۲۲ از شبکه افق و جمعه‌ها بعد از خبر ۱۴ از شبکه یک پخش می‌شود.

کد خبرنگاری
493126
تهیه و تنظیم توسط:
شاهین فرحبخش
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11442580 | منبع: مشرق | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11442580/حمایت-تاجر-آلمانی-از-فلسطین-خطرساز-شد/