دو شنبه 18 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11442592
["سلفی","عکس","طلاق","ازدواج"]

رابطه غیراخلاقی ثروتمندترین مرد جهان با خانم مجری متاهل لو رفت! عکس

علت جدایی جف بزوس از همسرش چه بود

هفته گذشته یکی از خبرهای مهمی که دنیای تکنولوژی را تکان داد، خبر جدایی جف بزوس، ثروتمندترین مرد جهان و بنیانگذاران آمازون، از همسرش مکنزی پس از سال ها زندگی مشترک بود.

در حالی که بسیاری در مورد علت جدایی این دو سخن می گفتند، روزهای گذشته اخبار شوکه کننده دیگری منتشر شد مبنی بر این که غول سیلیکون ولی با یک مجری تلویزیونی سابق به نام لورن سانچز رابطه داشته است.

ظاهراً این مجری سابق تلویزیونی در مورد رابطه اش با بزوس، ۵۴ ساله با دوستانش صحبت کرده و حتی پیام ها و عکس های سلفی که بزوس برایش فرستاده را نیز به دوستانش نشان داده است.

بر اساس ادعای مجله اینترنتی Page Six، سانچز، ۴۹ ساله، حتی عکسی برهنه از جف بزوس را همراه با پیام هایی عاشقانه برای وی فرستاده که در آن ها وی از عشق خود به سانچز صحبت کرده و گفته که دوست دارد او را «نفس بکشد»!

دوست سانچز نیز این عکس و پیام ها را به مجله The National Enquirer داده، مجله ای که در ۴ ماه گذشته شایعاتی را در مورد رابطه خارج از ازدواج این دو فاش کرده بود.

لورن سانچز تاکنون پاسخی به این موضوع نداده اما گفته می شود که او و شوهر ۵۳ ساله اش، لارا واسر را استخدام کرده اند که طلاقشان را برای آن ها برنامه ریزی و مدیریت نماید، وکیل مشهور دنیای سلبریتی ها که در طلاق های آنجلینا جولی و کیم کارداشیان نیز نقش داشته است.

این زوج قصد دارند که جدایی شان بدون دعوای حقوقی و رفتن به دادگاه نهایی شود. از زمانی که رابطه این دو برملا شده، سانچز در مورد رابطه عاشقانه اش با ثروتمندترین مرد جهان که ثروت شخصی او به ۱۴۰ میلیارد دلار می رسد اظهار نظر نکرده است.

افشای این رسوایی تنها ساعاتی پس از خبر جدایی بزوس از مکنزی در روز چهارشنبه گذشته صورت گرفت.


جف بزوس و معشوقه اش لورن سانچز


کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11442592 | منبع: روزیاتو | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11442592/رابطه-غیراخلاقی-ثروتمندترین-مرد-جهان-با-خانم-مجری-متاهل-لو-رفت-عکس/