شنبه 28 دی 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11442598

ست کردن پالتو پاییزی به سبک امل کلونی همسر شیک پوش جورج کلونی

پالتو پاییزی به سبک امل کلونی Amal Clooney

امل رمزی کلونی، أمل علم الدین ‎ Amal Ramzi Alamuddin؛ متولد ۳ فور یهٔ ۱۹۷۸، یک وکیل اهل بریتانیا است. وی از سال ۲۰۰۰ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. از موکلان وی می‌توان به جولین آسانژ مؤسس ویکی‌لیکس اشاره کرد.

در ۲۸ آوریل ۲۰۱۴ امل و جرج کلونی به نامزدی یکدیگر درآمدند و در ۲۶ سپتامبر ۲۰۱۴ در ونیز ایتالیا مراسم عروسی خود را جشن گرفتند. امل و همسرش جرج کلونی صبح سه‌شنبه ۶ ژوئن ۲۰۱۷ صاحب دختر و پسر دوقلویی با نام‌های الا و الکساندر شدند.

ست کردن پالتو چرم فیروزه ای به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو مشکی به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو کرم به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو چرم نسکافه ای به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو سفید به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو قرمز به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو کرم به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو خردلی به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو قرمز بلند به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو صورتی به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو سفید مشکی به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو خزدار سبز تیره به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو طوسی صورتی به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو جیر کرم به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو کرم روشن به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییزست کردن پالتو طوسی تیره به سبک امل کلونی Amal Clooney برای پاییز


کد خبرنگاری
678880
تهیه و تنظیم توسط:
محمد امینی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11442598 | منبع: سیمرغ | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11442598/ست-کردن-پالتو-پاییزی-به-سبک-امل-کلونی-همسر-شیک-پوش-جورج-کلونی/