جمعه 09 خرداد 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11442693

تصاویر جالب از فرآیند طراحی عروسک‌های باربی

با وجود رقابت شدید در صنعت اسباب بازی، ۵۸ میلیون باربی در هر سال در بیش از ۱۵۰ کشور جهان فروخته می‌شود. در مجموع، بیش از یک میلیارد عروسک باربی از زمانی که اولین بار در تاریخ ۹ مارس ۱۹۵۹ در نمایشگاه اسباب بازی آمریکایی در نیویورک به معرض دید عموم گذاشته شد فروخته شده است. در سال اول ۳۰۰ هزار عروسک باربی فروخته شد و هم اکنون فروش آن به ۵۸ میلیون عدد در سال رسیده است.
این عروسک توسط خانم روث هندلر و با الهام از عروسکی آلمانی به نام بیلد لیلی بوجود آمد. روث هندلر هنگام مشاهده بازی دخترش باربارا با عروسک‌های کاغذی متوجه شد او از بازی دادن آن‌ها در نقش بزرگسالان لذت می‌برد و همین مشاهده ایده ساخت باربی را در این زن بوجود آورد. باربی اکنون در آستانه ۶۰ سالگی قرار دارد.

کارگاه طراحی عروسک‌های باربی در ال سگوندو کالیفرنیا آمریکاست. در این استودیو طراحی بیش از ۱۰۰ نفر فعالیت می‌کنند. از ساخت مجسمه عروسک با استفاده از نرم افزار مدرن و چاپ سه بعدی برای نقاشی چهره، ساخت مو، انتخاب پارچه و ساخت الگو‌های لباس همه در این کارگاه انجام می‌شود. کل فرایند طراحی یک باربی جدید ۱۲ تا ۱۸ ماه طول می‌کشد. سپس نمونه اولیه برای تولید انبوه به کارخانجات باربی در چین و اندونزی ارسال می‌شود.

کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11442693 | منبع: وبسایت فرارو | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11442693/تصاویر-جالب-از-فرآیند-طراحی-عروسک‌های-باربی/