پنج شنبه 15 خرداد 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11442740

ترسناک‌ترین پاکت‌های سیگار در دنیا(+تصاویر)

در این خبر تصاویری از طرح‌های عجیب و ترسناک پاکت‌های سیگار در یکی از کشورهای دنیا را مشاهده می‌کنید.

کارشناسان و درمانگران حوزه اعتیاد، مصرف سیگار را به عنوان یکی از عوامل اصلی ابتلاء افراد به بیماری‌ اعتیاد معرفی می‌کنند.

به گفته اغلب درمانگران اعتیاد، معتادان موادمخدر درباره اینکه مصرف سیگار نخستین قدم به سوی گرایش به مصرف موادمخدر و محرک است را قبول ندارند و فکر می‌کنند این پیام هشدارآمیز درباره آن‌ها صدق نخواهد کرد. به قول آن ضرب المثل معروف «مرگ را برای همسایه می‌پندارند» و خود را دور و جدا از منجلاب اعتیاد می‌بینند.

نوجوانان و جوانان به دلیل حس هیجان‌طلبی و تقلید بی‌پایه و اساسی که از دیگران دارند، قربانیان اصلی خرید و فروش آزادانه و بدون مانع سیگار در جوامع مختلف به شمار می‎روند و کارشناسان حوزه اعتیاد در این زمینه تاکنون هشدارهای بسیاری را به خانواده‌هایی که دارای فرزند هستند، داده‌اند.

برای ترک سیگار و راه‌های مقابله با مصرف دخانیات تاکنون تبلیغات هشداردهنده و خلاقانه‌ بسیاری از طرف طراحان و ایده‌پردازان طراحی و ارائه شده و اغلب آن‌ها در صفحات مجازی شبکه‌های اجتماعی توسط کاربران منتشر و دست به دست شده‌اند.

تولیدکنندگان سیگار در کشور استرالیا بر روی پاکت‌های سیگار تصاویر ترسناک و وحشتناکی را چاپ و منتشر می‌کنند که به عنوان ترسناک‌ترین پاکت‌های سیگار در سراسر دنیا شناخته شده‌اند.

بنا بر گفته تولیدکنندگان سیگار در استرالیا قیمت این ماده دخانی در این کشور تا چهار سال آینده به 40$ دلار برای هر پاکت سیگار خواهد رسید.


در ادامه این خبر تصاویری از طرح‌های عجیب و ترسناک پاکت‌های سیگار در کشور استرالیا را مشاهده می‌کنید.

کد خبرنگاری
374936
تهیه و تنظیم توسط:
نسیم بیاتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11442740 | منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11442740/ترسناک‌ترین-پاکت‌های-سیگار-در-دنیاتصاویر/