پنج شنبه 14 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11442842

واکنش رئیس رسانه ملی به بازداشت خبرنگار پرس‌تی‌وی

عبدالعلی علی عسکری رئیس سازمان صداوسیما با محکوم کردن رفتارامریکایی‌ها در بازداشت مرضیه‌هاشمی‌ گوینده شبکه پرس تی وی گفت: رفتار دوگانه در ذات دولت امریکا ست، دولتی استکباری که با همراهانش به گونه‌ای و با مخالفانش به گونه‌ای دیگر رفتار می‌کند و چنین رفتارهایی را که با هیچ مبنای حقوق بشری تناسب ندارد بروز می‌دهد.

وی این اقدام امریکا را یکی از نتایج رفتار اثرگذار و انقلابی شبکه پرس تی وی دانست و افزود: خانم هاشمی یکی از خبرنگاران و گویندگان برجسته درحوزه بین الملل صدا وسیمای جمهوری اسلامی است که به داشتن عقاید اسلامی و آزادیخواهانه شناخته شده است.

رئیس رسانه ملی این حرکت دولت امریکا را غیرقانونی و غیرانسانی خواند و تصریح کرد: امریکا با هرتفکری که از جبهه حق و عدالت حمایت و روحیه مقاومت را درمیان ملت‌ها تقویت کند مخالفت می ورزد و هرکاری که بتواند درمقابل آنها انجام می‌دهد اما مطمئناً راه به جایی نخواهد برد و این جریان حق و مقاومت است که درنهایت پیروز خواهد شد.

کد خبرنگاری
397229
تهیه و تنظیم توسط:
لاله صامتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11442842 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11442842/واکنش-رئیس-رسانه-ملی-به-بازداشت-خبرنگار-پرس‌تی‌وی/