دو شنبه 11 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11442880

مدیر تسلا:این خودروی شناور در هوا را تولید می کنیم (+تصاویر)

مطمئنا چنین سیستمی بسیار گران است در تعداد زیاد ساخته نمی‌شود.

ایلان ماسک مدیر خودروسازی تسلا و کمپانی‌اش در دنیا شناخته شده و به همان اندازه نیز عجیب هستند. ماسک یک روز خودروهای جادویی بدون سرنشین را رو می‌کند و روز بعد از تونل‌های ویژه زیرزمینی برای دور زدن ترافیک می‌گوید. اما این بار مدیر خودروسازی تسلا ادعایی عجیب‌ کرده و از شناور شدن رودسترهای جدیدش در هوا می‌گوید.

به گزارش عصر ایران به نقل از "دیلی میل"، در اواسط سال 2018، موسس شرکت تسلا ادعا کرد که رودسترهای آتی این شرکت با مجموعه قابل اعتمادی از راکت‌های بالا برنده کوچکی با نام "پکیج فضایی x" ارائه خواهند شد.

در ابتدا ماسک اعلام کرد که این راکت‌های کوچک، برای کمک به شتاب‌گیری خودروها، سرعت بالا، و قدرت به رودسترها اضافه خواهند شد و اینک او ادعا می‌کند که این مجموعه به پرواز یا معلق بودن خودروهای تمام الکتریکی‌اش نیز منجر خواهد شد.


ماسک اضافه کرد: ما از "اسپیس x" با گازهای سرد و فشار هوای فوق زیاد در یک مخزن کامپوزیتی در صندلی‌های عقب استفاده کردیم.

قطعا بسیار عجیب است اما مطمئنیم ماسک در خصوص ساختنش بسیار جدی است. مطمئنا چنین سیستمی بسیار گران است در تعداد زیاد ساخته نمی‌شود.


به غیر از این موتور راکتی، رودسترهای جدید تسلا محصولاتی قابل توجه هستند. این خودرو با موتور ویژه و باتری 200 کیلووات‌ساعتی مسافتی حدود 1000 کیلومتر را با هر بار شارژ می‌پیماید و در 1. 9 ثانیه به شتاب صفر تا 100 کیلومتر خواهد رسید.

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11442880 | منبع: بیتوته | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11442880/مدیر-تسلااین-خودروی-شناور-در-هوا-را-تولید-می-کنیم-تصاویر/