چهار شنبه 13 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11442897
["مصدوم","موفقیت"]

کاتانچ: ایران در نیمه اول بهتر از ما بود

سرکو کاتانچ در نشست خبری بعد از تساوی بدون گل مقابل ایران و صعود به عنوان تیم دوم گروه چهارم به مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا، گفت: باید واقع بینانه بگویم ایران در نیمه اول بهتر از ما بود. اما در نیمه دوم ما بهتر از آنها بودیم. شاید نتیجه صفر صفر عادلانه بود.

سرمربی تیم ملی عراق در ادامه در پاسخ به این سوال که شما در مرحله بعد دوست دارید با کدام تیم بازی کنید. چون احتمال دارد با قطر و عربستان رقابت دهید پاسخ داد: قبلاً هم گفتم برای ما فرقی نمی‌کند با چه تیمی بازی نی کنیم. فردا پس فردا مشخص می‌شود حریف بعدی ما چه کسی خواهد بود. اکر شما می‌خواهید برنده باشید نباید فرقی کند با کدام تیم بازی دارید.

کاتانچ اظهار داشت: در بازی امروز دیدیم مقابل بازیکنان قدرتمند و فیزیکی ایرانی بازی خوبی را نشان دادیم. پس می‌توانیم بهتر باشیم. برایم فرقی نمی‌کند با قطر بازی می‌کنیم یا عربستان.
وی در خصوص احتمال موفقیت تیمش در ادامه افزود: قبلاً هم گفتم باید بازی به بازی پیش برویم. دیروز هم گفتم هر بازی که روبروی عراق است مهم‌ترین بازی است. هر دیداری می‌تواند متفاوت‌ترین بازی با متفاوت‌ترین داوری و بازیکنان باشد.

سرمربی تیم ملی فوتبال عراق درباره اینکه درخصوص داوری بازی امروز چه نظری دارید چون معتقد بودید در نیمه اول باید بازیکن ایران اخراج می‌شد تصریح کرد: ممکن بود او را اخراج می‌کرد. گاهی اوقات تصمیمات با هم فرقی می‌کند. گاهی تصمیمات تغییرات می‌کند. به هر حال تصمیمات به سادگی گرفته نمی‌شود.

وی در ادامه اظهار داشت: من از عملکرد بازیکنانم خیلی راضی ام. نیمه اول را بازی کردیم اما در نیمه دوم با اهمیت بالایمان بازی بهتری انجام دادیم. رفته رفته رشد می‌کنیم. هرچه زمان می‌گذرد بهتر می شویم. دروازه بان تیم هم خوب بود. ما گل نخوردیم. به نظرم می‌توانیم پیشرفتمان را ادامه دهیم. باید خودمان را برای بازی بعدی آماده کنیم.

کاتانچ درباره صحبت‌های خود در بین دو نیمه که سبب شد عراق بهتر از نیمه اول شود تصریح کرد: صحبت‌هایی که در این بازی کردیم این بود که ایرانی‌ها از لحاظ فیزیکی قوی هستند و با پاس‌های بلند می‌خواهند نبردهای هوایی را پیروز شوند. این اتفاق در نیمه اول افتاد. در نیمه دوم ما بازی را خیلی خوب بازی کردیم و من به بازیکنان گفتم می‌توانیم بهتر شویم. بشار رسن را وارد کردم تا پشت سر مهاجمان بایستد تا فشار را بیشتر کنیم.

سرمربی تیم ملی عراق درباره حضور علی جاسم افزود: او بازیکنی مانند بازیکنان دیگر است که می‌تواند در بازی‌های بعدی به ما کمک کند چون ما بازیکن مصدوم نداریم.

کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11442897 | منبع: فارس | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11442897/کاتانچ-ایران-در-نیمه-اول-بهتر-از-ما-بود/