چهار شنبه 13 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11442898

چشمی: نمی‌دانم چرا داور پنالتی نگرفت

روزبه چشمی پس از تساوی بدون گل تیم ملی ایران برابر عراق در بازی سوم گروه D جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ اظهار داشت: بازی را خوب شروع کردیم و موقعیت‌هایی داشتیم. داور می‌توانست یکی دو پنالتی برای ما بگیرد، مخصوصاً صحنه‌هایی که توپ به دست حریف خورد. نمی‌دانم چرا پنالتی نگرفت، اما خدا را شکر می‌کنم که صدرنشین راهی مرحله بعد شدیم.

وی با بیان اینکه بازی با عراق سخت و فیزیکی بوده است، تصریح کرد: اگر توپ‌های‌مان گل می‌شد، بازی راحت‌تر پیش می‌رفت. امیدوارم با حمایت هواداران در دیدار بعدی موفق عمل کرده و راهی مراحل بالاتر شویم.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران در خصوص اینکه بازی با عراق بیش از اندازه حساس شده بود، گفت: طبیعی بود عراق برای صدرنشینی وارد زمین شود. در مجموع به نظرم، روند بازی طبیعی بود.

چشمی در واکنش به این سؤال که به نظر می‌رسید بازیکنان ایران روی قضاوت روشن ایرماتوف حساس شده بودند، گفت: حساسیتی نبود، اما داور دو صحنه صددرصد پنالتی برای ایران را نگرفت. فکر می‌کنم ۱۰، ۲۰ ثانیه نیز با داور کنار خط و کمک خود صحبت کرد، اما نمی‌دانم چرا برای ایران پنالتی نگرفت. خدا را شکر می‌کنم که سرگروه به مرحله بعد صعود کردیم.

کد خبرنگاری
455738
تهیه و تنظیم توسط:
سپیده شریعتمداری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11442898 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11442898/چشمی-نمی‌دانم-چرا-داور-پنالتی-نگرفت/