پنج شنبه 15 خرداد 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11442970

باند سارقان سیم برق در کاشان متلاشی شد

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از دستگیری اعضای باند سارقان سیم برق در کاشان خبر داد.

سرقت از جمله جرایمی است که نه تنها به اموال مردم تعرض می شود بلکه امنیت و آسایش جامعه را نیز خدشه دار می کند و پلیس به عنوان پیشگامان عرصه نظم و امنیت با سارقان با قدرت برخورد می کند.

سرهنگ علی پورکاوه از انهدام دومین باند سارقان سیم برق در کاشان کمتر از یک ماه خبر داد و اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین مورد سرقت سیم برق در سطح شهرستان کاشان موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران کلانتری ۱۴ ناجی آباد شهرستان کاشان با انجام یک سری اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند اعضای باند سارقان سیم برق را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه و ضربتی متهمان به نامهای الف_س ۴۰ ساله، ح_ق ۲۷ ساله و ع_ق ۳۷ ساله به همراه اموال مسروقه در مخفیگاهشان دستگیر کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان ابراز داشت: طی انجام بازجویی های فنی به عمل آمده در کلانتری ۱۴، متهمان در ابتدا منکر هر جرم بودند اما در تحقیقات تکمیلی با توجه به شواهد و قرائن موجود به ناچار لب به اعتراف گشودند و به بزه انتسابی خود اقرار کردند.

وی گفت: از شهروندان درخواست می شود تا در صورت مواجه شدن با قطعی غیر منتظره برق در زمان های خاص مخصوصا نیمه شب قبل از هر اقدامی با مرکز پلیس ۱۱۰ تماس بگیرند.

کد خبرنگاری
374936
تهیه و تنظیم توسط:
نسیم بیاتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11442970 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11442970/باند-سارقان-سیم-برق-در-کاشان-متلاشی-شد/