چهار شنبه 13 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11442974
["قم","البرز"]

دستگیری سارقان 10 میلیاردی شهرهای ایران

جانشین فرمانده انتظامی استان البرز از دستگیری سارقان منزل که اقدام به 50 فقره سرقت در شهرهای مختلف کشور کرده بودند خبر داد.

سردار سید جعفر حسینی توضیح داد: در پی ارجاع چند فقره پرونده سرقت منزل به شیوه تخریب در ورودی منازل به پلیس آگاهی استان البرز، بلافاصله تحقیقات اولیه در خصوص شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار قرار گرفت.

جانشین فرمانده انتظامی استان عنوان کرد: تحقیقات اولیه حاکی از آن بود که سرقت‌ها به شیوه تخریب در ورودی منازل، ساعت‌های ابتدایی شب در مناطق کوی کارمندان، باغستان و اشتراکی از سوی سرنشینان سه دستگاه خودرو سمند، 405 و پراید انجام شده است.

سردار حسینی با اعلام این خبر تصریح کرد: با انجام تحقیقات گسترده میدانی، مخفیگاه متهمان شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه هر سه متهم دستگیر و از منزل آنها تعدادی اموال سرقتی شامل لوازم برقی، قالیچه و تابلو فرش‌های دستباف نفیس، پوشاک و قطعات خودرو کشف و سه دستگاه خودرو 405، سمند و پراید توقیف شد.

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: متهمان که دارای سابقه سرقت هستند، در بازجویی‌های ماموران به جرم خود مبنی بر 50 فقره سرقت منزل در شهرهای تهران، کرج، اسلامشهر، اندیشه، اشتهارد، قم و فردیس اعتراف کردند.

وی با بیان اینکه ارزش اموال مکشوفه براساس اعلام نظر کارشناسان 10 میلیارد ریال برآورد شده است، گفت: تا کنون 15 نفر از مال باختگان شناسایی و تلاش برای شناسایی سایر آنها ادامه دارد.

کد خبرنگاری
397229
تهیه و تنظیم توسط:
لاله صامتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11442974 | منبع: ایسنا | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11442974/دستگیری-سارقان-10-میلیاردی-شهرهای-ایران/