چهار شنبه 13 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11443005

کوهکن:با طناب پوسیده‌ اروپا به چاه برجام رفتیم

محسن کوهکن عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، درباره نظر برخی چهره‌ها مبنی بر لزوم ادامه مذاکرات با اروپا بر سر موضوع موشکی گفت: ما با طناب پوسیده‌ اروپایی‌ها به چاه برجام رفتیم و این افراد ابتدا باید بگویند برجام چه منافعی برای ما در پی داشته است که بخواهیم این مذاکرات را با موضوعات دیگر ادامه دهیم. لذا هرگونه مذاکراتی که نحوه‌ آن را غربی‌ها مشخص کنند حتماً صادقانه نیست و آنها اهداف شوم خود را در پی این درخواست‌ها دنبال می‌کنند.

وی افزود: امروز اگر امریکا یا رژیم صهیونیستی نمی‌توانند نگاه چپ به خاک ایران داشته باشند، ناشی از همان قدرت بازدارندگی موشکی ما است. هرکسی چنین موضوعاتی را مطرح می‌کند یا عامل و سرسپرده دشمنان است و یا فردی است که از هر جهت بی‌اطلاع است.

نماینده مردم لنجان در خصوص اینکه برخی از رهبری درخواست می‌کنند که در مورد مذاکرات موشکی و حضور منطقه‌ای ایران، بحث نرمش قهرمانانه را مجدداً مطرح کنند، گفت: این همان درخواست نتانیاهو است که برخی از جریان‌های سیاسی و مسئولان امروز در کشور آن را مجدداً تکرار می‌کنند. این اظهارات ناشی از وابستگی به دشمنان و در بهترین حالت ناشی از بی‌اطلاعی این افراد از مسائل سیاسی است. باتوجه به تجربه‌های تاریخی و اتفاقات امروز منطقه، هرگونه عقب نشینی امریکا ناشی از اقتدار ایران است و بازگویی این حرف‌ها در داخل در راستای خدمت به دشمنان است.

کوهکن در اظهارنظری پیرامون ادعای برخی مسئولان مبنی بر عدم تاکید حضرت امام خمینی (ره) بر نابودی اسرائیل و استحاله آرمان‌های ایشان تصریح کرد: هرکس درباره حضرت امام (ره) ادعایی کند و گفته‌ای را به ایشان نسبت دهد، این وظیفه خطیر دفتر حفظ و نشر آثار حضرت امام (ره) است که باید نسبت به این‌گونه موارد حساس باشد و در برابر چنین تحریفاتی واکنش مناسب نشان بدهند. نکته دیگر این است که جریان مرعوب غرب از ابتدای انقلاب همواره سعی در استحاله تفکرات امام (ره) و انقلاب داشتند و پروژه‌ تحریف سخنان امام خمینی (ره) در راستای همین امر است.

کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11443005 | منبع: فارس | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11443005/کوهکنبا-طناب-پوسیده‌-اروپا-به-چاه-برجام-رفتیم/