چهار شنبه 13 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11443025

تاکید گروه‌های مقاومت بر دفاع از مسجدالاقصی

گروه‌های مقاومت فلسطین در بیانیه‌ای تأکید کردند هرگز اجازه نخواهند داد رژیم صهیونیستی به تلاش‌های خود برای یهودی‌سازی مسجدالاقصی و جنایات خود ادامه دهد.

این گروه‌ها در بیانیه خود آورده‌اند: با تمام توان و امکاناتی که در اختیار داریم، از مسجدالاقصی و قدس‌مان دفاع خواهیم کرد.

گروه‌های مقاومت در بیانیه خود، مردم فلسطین در قدس و کرانه باختری و مناطق اشغالی ۱۹۴۸ را به تشدید انتفاضه در برابر اشغالگران قدس و دفاع از مسجدالاقصی دعوت کردند.

از سوی دیگر این گروه‌ها درباره تشدید وخامت اوضاع انسانی در نوار غزه به‌ویژه خطر توقف فعالیت برخی مراکز و بیمارستان‌ها به‌سبب بحران سوخت هشدار داده و از سازمان ملل متحد خواسته‌اند فوراً برای پایان دادن به این بحران دخالت کند و از تشکیلات خودگردان هم بخواهد به مسئولیت‌های خود در قبال غزه و مردم آن عمل کند.

بر اساس گزارش پایگاه خبری شهاب، این گروه‌ها همچنین از مصر خواستند گذرگاه مرزی رفح را در هر دو طرف باز کند و تسلیم هیچ فشار سیاسی که محاصره تحمیلی بر مردم فلسطین در غزه را تشدید می‌کند، نشود.

گروه‌های مقاومت در بیانیه خود، اشغالگران را مسئول ادامه کارشکنی و وقت‌کشی در اجرای تفاهمات اخیر با هدف پیشبرد طرح‌های شومشان دانستند.

این گروه‌ها تأکید کردند: هرگز نخواهیم پذیرفت که ملت فلسطین بمیرد و جهان تماشاچی باشد، ما همچنان به جنبش خود تا تحقق تمام کامل اهدافمان ادامه خواهیم داد.

کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11443025 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11443025/تاکید-گروه‌های-مقاومت-بر-دفاع-از-مسجدالاقصی/