پنج شنبه 15 خرداد 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11443028

سارق برای فرار از ارتفاع 12متری پرید

ساعت 10 صبح، پنجمین روز از دی‌ماه مأموران گشت پلیس آگاهی پایتخت، در محدوده خیابان هفتم‌تیر، یک دستگاه خودروی سواری را مشاهده و با توجه به ظن مسروقه‌بودن آن، مشخصاتش را از مرکز کنترل پلیس آگاهی پایتخت استعلام کردند که مشخص شد این خودرو مسروقه است.

مأموران به راننده خودروی مسروقه دستور توقف دادند اما وی با شنیدن دستور پلیس به‌سرعت از محل دور شد و سعی کرد با انجام حرکات مارپیچ و خطرناک از دست پلیس فرار کند که این اقدام به تعقیب وی منجر شد تا اینکه در نهایت در بزرگراه رسالت به دلیل سرعت زیاد و نداشتن تعادل با گاردریل برخورد کرد و متوقف شد اما راننده برای فرار از دست مأموران، از خودرو پیاده شد و خود را از پل رسالت به پایین پرت کرد.

سارق پس از پریدن از بالای پل که 12 متر ارتفاع دارد، دچار آسیب و شکستگی اعضای بدن ازجمله فک، صورت و دست شد که بلافاصله با هماهنگی مأموران گشت انتظامی و حضور پزشک اورژانس تحت مداوای اولیه قرار گرفت و به بیمارستان منتقل شد.

خودروی متهم که دچار آسیب جدی شده بود، به پارکینگ منتقل شد و در بازرسی از آن هشت باتری مسروقه خودرو و یک دستگاه کامپیوتر مسروقه خودرو نیز کشف و ضبط شد.

متهم پس از طی دوره درمان برای انجام تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد و با اشاره به اینکه 12 فقره سابقه کیفری دارد، به جرائم خود مبنی بر سرقت 300 باتری خودرو پس از آزادی یک‌ماهه‌اش از زندان اعتراف و اقرار کرد هر باتری را 60 هزار تومان به مال‌خران فروخته است.

خبرآنلاین/شرق

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11443028 | منبع: بیتوته | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11443028/سارق-برای-فرار-از-ارتفاع-12متری-پرید/