پنج شنبه 15 خرداد 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11443029
["تصادف"]
["مصدوم","مشهد","تصادف","گوشی"]

راز پنهان در تصادف مرد مسلح!

سانحه رانندگی در مشهد درحالی موجب کشف دو قبضه سلاح جنگی و شکاری، تعدادی شمشیر و قمه و مقادیری مواد مخدر صنعتی شد که تحقیقات پلیس با صدور دستورات ویژه قضایی برای افشای راز پنهان مرد مسلح ادامه دارد.

به گزارش خراسان، بامداد بیست و یکم دی، یک دستگاه پژوی سواری از پشت سر با کامیون رفت و روب شهرداری برخورد کرد. در این حادثه که نرسیده به بولوار میثاق و در بزرگراه آسیایی رخ داد، راننده پژو مصدوم شد و بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان طالقانی مشهد انتقال یافت. به دنبال وقوع این حادثه، نیروهای کلانتری الهیه مشهد برای حفظ صحنه حادثه و جلوگیری از پیامدها و خطرات احتمالی دیگر، عازم محل شدند و با صدور دستوری از سوی سرهنگ توفیق حاجی‌زاده (رئیس کلانتری الهیه مشهد) به بازرسی خودرو و تحقیق از راننده کامیون پرداختند.

در بازرسی از سواری پژو یک قبضه اسلحه شکاری کالیبر 12 روس به همراه کیف حاوی 37 گرم مواد مخدر صنعتی از نوع شیشه و 21 گرم کریستال کشف شد. همچنین در ادامه بازرسی از خودروی مذکور یک قبضه شمشیر، خنجر، چک پول تقلبی 50 هزار تومانی و دو عدد گوشی تلفن هوشمند شکسته به همراه شش فشنگ سلاح کلت به دست آمد.

بنابراین، خودروی مذکور به پارکینگ منتقل شد و بررسی ها در این باره ادامه یافت. این ماجرا با کشف گلوله های سلاح جنگی اهمیت و حساسیت ویژه ای پیدا کرد و بلافاصله با دستور رئیس کلانتری، نیروهای انتظامی به حفاظت و مراقبت از مصدوم در مرکز درمانی پرداختند و در همان حال لوازم همراه وی را نیز در اورژانس بیمارستان مورد بازرسی قرار دادند. در همین حال یک قبضه سلاح کلت جنگی به همراه یک قبضه چاقو و251 هزار تومان وجه نقد کشف و ضمیمه پرونده شد.

گزارش خراسان حاکی است، کشف مقادیر زیادی مواد مخدر صنعتی و همچنین سلاح جنگی، این پرونده را وارد مرحله جدیدی کرد، به همین دلیل تحقیقات گسترده ای با صدور دستورات ویژه قاضی سید هادی شریعت یار (معاون دادستان مشهد) در این باره آغاز شد.

راننده خودروی متعلق به سازمان مدیریت پسماند شهرداری نیز در بازجویی های تخصصی به نیروهای انتظامی گفت: در مسیر بولوار آزادی در حرکت بودم که ساعت حدود 5: 50 در سمت شانه خاکی جاده توقف کردم تا چند دقیقه استراحت کنم اما ناگهان خودروی سواری بدون هیچ گونه ترمزی به عقب کامیون کوبید که راننده آن مجروح شد.

بنابر گزارش خراسان، مصدوم 37 ساله بعد از بهبودی نسبی و در بازجویی هایی که با دستور قضایی صورت گرفت همه چیز را انکار کرد تا ماجرای سلاح های کشف شده، به رازی پنهان تبدیل شود.

او که مدعی است شغل آزاد دارد، درباره تصادف گفت: من اصلا خودروی شهرداری را ندیدم، پژو را هم حدود دو هفته قبل از فرد دیگری خریدم و از سلاح های داخل آن اطلاعی ندارم حتی نمی دانم پوکه کشف شده مربوط به چه نوع سلاحی است! در آن ساعت صبح من برای خرید شیشه می رفتم چرا که به مصرف مواد مخدر صنعتی اعتیاد دارم!

لحظه ای که مرا به بیمارستان منتقل کردند، فقط یک قبضه چاقو و پایپ (آلت استعمال مواد مخدر) همراهم بود. این مرد مسلح همچنین مدعی شد که دارای سابقه کیفری است. بنابر گزارش خراسان، وی با صدور قرار قانونی از سوی مقام قضایی روانه زندان شد تا بررسی های بیشتری درباره زوایای پنهان پرونده این مرد مسلح ادامه یابد.

کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11443029 | منبع: بیتوته | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11443029/راز-پنهان-در-تصادف-مرد-مسلح/