سه شنبه 01 بهمن 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11443032
["جنایت","قتل"]

خالکوبی‌های عجیب و غریب زندانیان در شوروی

خالکوبی یا تتو روی بدن بین زندانیان شوروی از سال ۱۹۳۰ رشد و در سال‌های ۱۹۷۰ تا ۱۹۸۰ محبوبیت زیادی پیدا کرد. این خالکوبی‌ها به طور خاص بر روی بدن زندانیانی که در اردوگاه‌های کار اجباری موسوم به گولاگ در نواحی دورافتاده بودند رایج‌تر بود.


آنان خالکوبی را زندگینامه خود می‌دانستند. زندگی‌ سراسر خونریزی، خشونت و جنایت که برای آنان افتخار محسوب می‌شد. برخی از این خالکوبی‌ها نیز رمزگشایی شده است. صومعه‌ها، کلیساها، مریم باکره، قدیس‌ها و فرشته‌ها روی سینه یا پشت، سرسپردگی فرد به دزدی را نشان می‌دهند. جمجمه‌ها به قتل اشاره دارند. تابوت‌ها هم جنایت را نشان می‌دهند، قربانیان در آن‌ها دفن می‌شوند.


ستاره‌های هشت‌پر روی ترقوه‌ها نشان از یک دزد سطح بالا و حرفه‌ای دارند. پاپیون روی گردن اغلب و اجبارا روی جیب‌بر‌هایی کشیده می‌شد که قانون دزد‌ها را شکسته بودند و خود را در کنار مافوق‌ها جای داده بودند.

مار دور گردن نیز علامت اعتیاد است. چشم‌های روی شکم نشان دهنده همجنسگرایی است. گل رُز روی سینه یعنی او ۱۸ سال را در زندان سپری کرده است.

کد خبرنگاری
163500
تهیه و تنظیم توسط:
آیدین میرزایی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11443032 | منبع: وبسایت فرارو | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11443032/خالکوبی‌های-عجیب-و-غریب-زندانیان-در-شوروی/