شنبه 28 دی 1398
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11443073

سرقت ۵ میلیاردی از خانه فامیل

سرهنگ کارآگاه کرم یوسفوند رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: در نوزدهم شهریورماه سال جاری پرونده‌ای از کلانتری ۱۶۷ دولت آباد مبنی بر سرقت از منزل، به پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران ارجاع که مالباخته پس از حضور در پایگاه نهم، اظهار کرد: «که از داخل گاو صندوق منزلش، تعدادی طلاجات به ارزش ۵ میلیارد ریال به سرقت رفته بود. »

وی افزود: بلافاصله تیمی از ماموران این پایگاه برای بررسی صحنه جرم به آدرس اعلامی و تحقیقات پلیسی را آغاز کردند.

این مقام مسئول تصریح کرد: در تحقیقات میدانی مشخص شد که ۳ نفر با در دست داشتن کلید منزل وارد ساختمان شده و بلافاصله سراغ گاوصندق منزل رفته و پس از سرقت طلاجات از محل گریخته اند.

سرهنگ یوسفوند تصریح کرد: در این تحقیقات چهره سارقان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی هر ۳ سارق در مخفیگاهشان دستگیر و در همان بازجوئی اولیه اعتراف کردند که کلید منزل مالباخته را خانمی به هویت ص. م به آنان داده و با تهیه یک نسخه از کلیدها، نقشه سرقت از منزل مالباخته را طراحی و پس از سرقت طلاجات، آن را بین خود تقسیم کرده اند.

وی افزود: با شناسایی متهم اصلی پرونده، مشخص شد که وی یکی از خویشاوندان مالباخته بود و کلیدمنزل و گاوصندوق را آن در اختیار سارقان قرار داده است.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تصریح کرد: با دستگیری متهم اصلی، و کشف اموال مسروقه، هر ۴ سارق برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند

کد خبرنگاری
374936
تهیه و تنظیم توسط:
نسیم بیاتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11443073 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11443073/سرقت-۵-میلیاردی-از-خانه-فامیل/