چهار شنبه 13 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11443076
["قاچاق"]

افزایش قیمت گوشت با واردات جبران می‌شود

محمود حجتی ظهر امروز در شورای اداری شهرستان بروجن با اشاره به فعالیت قنات‌های مختلف در کشور اظهار داشت: در حال حاضر 30 هزار قنات در کشور وجود دارد که برای احیای آن‌ها امسال 20 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است.

وی با اشاره به طرح‌های اصلاح نژاد دام افزود: جهاد کشاورزی درراستای توسعه پرورش دام و اصلاح نژاد از طرح‌های دامپروری و دام‌های سه قلوزا حمایت و تسهیلاتی در این خصوص به متقاضیان پرداخت می‌کند.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه صادرات سیب زمینی در کشور افزایش یافته است، بیان کرد: طی چند روز گذشته 3700 تن سیب زمینی از کشور صادر شد و امسال میزان صادرات سیب زمینی از کشور افزایش یافته است.

حجتی با اشاره به قاچاق دام از کشور و افزایش قیمت گوشت قرمز خاطرنشان کرد: دامی که کشور قاچاق می‌شود با ارزش افزوده بازار آزاد مبادله می‌شود و کشورها با قیمت ارز آزاد دام را خریداری می‌کنند و این موضوع یکی از عوامل افزایش قیمت گوشت قرمز می‌باشد اما یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت به دلیل قیمت نهادهای دامی است.

وی واردات گوشت را راهکاری برای جبران افزایش قیمت گوشت عنوان کرد و گفت: در حال حاضر گوشت منجمد، گوشت گوسفندی گرم و گوشت گوساله منجمد وارد کشور شد همچنین ذرت و سویا نیز وارد کشور می‌شود.

کد خبرنگاری
455738
تهیه و تنظیم توسط:
سپیده شریعتمداری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11443076 | منبع: مشرق | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11443076/افزایش-قیمت-گوشت-با-واردات-جبران-می‌شود/