جمعه 15 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11443095
["کرمان"]

تصمیم نوبخت برای یارانه 4 هزار نفر

محمدباقر نوبخت عصر پنجشنبه با حضور در خودروی خبرنگارانی که از ابتدای صبح او را در سفر به جنوب استان کرمان مشایعت می کنند، اظهار داشت: آخرین قطعه کاری ماست و قطعاً بعد از پایان این دولت هیچ مسئولیتی قبول نخواهم کرد.

وی با اشاره به اینکه در آخرین سال های کاری خود امیدوارم بتوانم خدمتی به مردم انجام دهم، افزود: همانطور که تاکید امام راحل (ره) این بود که هر چه داریم از مردم است.

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: در این سفر زمانی که کودکی کفش های خود را به من نشان داد من یاد دوران کودکی خود افتادم ما نیز زندگی سختی داشتیم هرچند که ما در شهر زندگی می کردیم و مشکلات ما به اندازه این کودکان نبود.

نوبخت تصریح کرد: براساس برنامه ریزی که انجام داده ام پنجشنبه و جمعه ها در جمع مردم حضور می یابم تا بتوانم گوشه ای از مشکلات مردم را حل کرده و تدبیری برای رفع مشکلات آنها بیندیشم.

وی بیان کرد: مسئولیت سنگینی بر عهده من است و من مسئول برنامه و بودجه و توسعه کشور هستم چطور می توانم در تهران و در طبقه دهم بنشینم و کوه را نگاه کنم و برای این مردم کپرنشین برنامه ریزی کنم؟ بنابراین تصمیم بر حضور در مناطق محرم گرفتم.

رئیس سازمان برنامه و بودجه عنوان کرد: ۱۶ پروژه با اعتبار ۶۸۶ میلیارد تومان برای جنوب استان کرمان در نظر گرفته شده است که بخشی از اعتبارات آن تا پایان سال تخصیص خواهد یافت.

نوبخت بیان داشت: برخی از مشکلاتی که بین راه دیده شد جزو مصوبات ۱۶ طرح دیده نشده بود که با دیدن وضعیت این منطقه جزو مصوبات قرار گرفت؛ مثل اختصاص سهمیه چهار هزار یارانه به مردم این منطقه که تاکنون یارانه نگرفته بودند که براساس اختیاراتم این یارانه را پرداخت خواهم کرد.

وی گفت: در زمینه مسکن امروز با رئیس بنیاد مسکن کشور مذاکراتی برای احداث واحدهای مسکونی روستایی مخصوصاً کپرنشینان که در اولویت قرار دارند، داشتیم.

نوبخت عنوان کرد: برخی اوقات مسئولان هیچ حسی نسبت به مردم محروم ندارند و خود را از جنس مردم نمی دانند و خودشان مسئول پیشرفت کار این افراد نمی دانند لذا عذر آنها خواسته است؛ اما مسئولانی هستند که این مردم را درک می کنند و با آنها هم درد هستند.

کد خبرنگاری
397229
تهیه و تنظیم توسط:
لاله صامتی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11443095 | منبع: مهر | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11443095/تصمیم-نوبخت-برای-یارانه-4-هزار-نفر/