دو شنبه 11 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11443099
["شکست"]

صدرنشینی ژاپن با برتری مقابل ازبکستان/ عمان هم صعود کرد

در آخرین روز از مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ دو دیدار از گروه F به طور همزمان از ساعت ۱۷ امروز (پنجشنبه - به وقت تهران) برگزار شد که نتایج این دو دیدار به شرح زیر است:

* ژاپن ۲ - ازبکستان یک
در این بازی ابتدا شاه مرادوف در دقیقه ۴۰ برای ازبکستان گلزنی کرد و در ادامه یوشینوری موتو در دقیقه ۴۳ و تسوکاسا شیوتانی در دقیقه ۵۸ بازی گل‌های ژاپن را به ثمر رساندند تا به این ترتیب چشم‌بادامی‌ها با جبران تک گل خورده به بازی برگشته و پیروز از میدان خارج شوند.

* عمان ۳ - ترکمنستان یک
در این بازی ابتدا احمد کانو در دقیقه ۲۰ برای عمان گلزنی کرد اما ۲۱ دقیقه بعد آنادوردیف بازی را به تساوی کشاند. در ادامه نیز و در حالی که ۶ دقیقه به پایان مسابقه مانده بود، محسن القصانی گل دوم عمان را به ثمر رساند. آخرین گل مسابقه نیز در دقیقه ۹۳ توسط محمد المسلمی زده شد.

در پایان و در جدول رده‌بندی گروه F ژاپن با ۹ امتیاز به عنوان تیم صدرنشین صعود کرد، ازبکستان با شش امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفت و به همراه ژاپن به دور بعدی راه یافت. عمان نیز با کسب سه امتیاز در رتبه سوم این گروه قرار گرفت و به عنوان یکی از تیم‌های برتر سوم گروه‌های شش‌گانه به جمع ۱۶ تیم برتر جام ملت‌های آسیا صعود کرد. ترکمنستان نیز بدون امتیاز به کار خود در این مسابقات خاتمه داد.

اگر لبنان نتواند با اختلاف ۴ گل کره شمالی را شکست دهد، عمان حریف ایران در مرحله یک هشتم نهایی خواهد بود. ژاپن هم با صدرنشینی در سمت جدول ایران در نمودار حذفی قرار گرفت و اگر دو تیم به نمیه نهایی برسند مقابل هم قرار خواهند گرفت.

کد خبرنگاری
821422
تهیه و تنظیم توسط:
حامد احمدی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11443099 | منبع: مشرق | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11443099/صدرنشینی-ژاپن-با-برتری-مقابل-ازبکستان-عمان-هم-صعود-کرد/