پنج شنبه 08 خرداد 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11443104
["اردبیل"]

واکنش یک مسئول به ‌خبر فرارش به مالزی‌

سردار هابیل درویشی عصر امروز در بازدید از پروژه‌های ناجا در اردبیل در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تامین امنیت در جامعه یک اولویت بسیار مهم و اساسی در هر ملتی است که ایران اسلامی با جدیت به دنبال تحقق این هدف مهم است و در این زمینه تقدیم خون پاک شهدای والامقام این مهم را به اثبات رسانده است.

وی بیان کرد: اجرای پروژه‌های مربوط به ناجا نیز با جدیت در حال تکمیل و ادامه است تا بتوانیم این ارمغان بزرگ را پاس بداریم و در اردبیل نیز احداث دو کلانتری توسط استاندار اردبیل تقبل شده است که بی‌شک نقش تاثیرگذاری در ارتقای امنیت حاکم در استان به دنبال خواهد داشت.

رئیس بنیاد تعاون ناجا گفت: در حال حاضر اقدامات بسیار ارزشمندی در استان اردبیل برای راه‌اندازی مراکز ناجا انجام یافته است که تلاش‌های انجام یافته در این زمینه شایسته تقدیر و قدردانی است و تمامی این اقدامات گام بسیار مهم و ارزشمندی در توسعه استان به دنبال دارد که بسیار حائز اهمیت است.

درویشی با تکذیب انتشار خبر فرارش به مالزی نیز تصریح کرد: برخی افراد با اهداف سیاسی به دنبال ایجاد آفت در جامعه در جامعه هستند و متاسفانه خبری که همانند یک شوخی به نظر می‌رسد توسط برخی ضدانقلاب‌ها به راحتی منتشر می‌شود که به دنبال حاشیه‌راندن مسئولان نظام هستند.

وی بیان کرد: امروز عملاً دشمنان می‌خواهند با راه‌اندازی کوچک‌ترین مسائل نظام مقدس انقلاب اسلامی را به حاشیه بکشانند چرا که به این مهم رسیده‌اند که نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران به دهه پنجم وارد می‌شود و این مسئله‌ای نیست که برای دشمنان قابل قبول باشد.

کد خبرنگاری
367352
تهیه و تنظیم توسط:
نگار جوزی
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11443104 | منبع: تسنیم | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11443104/واکنش-یک-مسئول-به-‌خبر-فرارش-به-مالزی‌/