چهار شنبه 13 فروردین 1399
 
خطایی در انجام عملیات رخ داد
عملیات با موفقیت پایان پذیرفت
آدرس ایمیل نامعتبر است
رمز عبور نامعتبر است
ایمیل و یا رمز عبور شما اشتباه است
جهت فعالسازی ثبت نام خود، به ایمیلی که از طرف سایت برای شما ارسال شده مراجعه و بر روی لینک فعالسازی کلیک نمایید، لطفا در صورتیکه ایمیل در Inbox شما موجود نبود به قسمت Spam مراجعه نمایید.
شما جزء کاربران فعال نیستید
در تولید کد خطایی رخ داد
کاربر
24khabar.com rss 24khabar.com twitter 24khabar.com facebook 24khabar.com instagram
11443116
["بوشهر","شیراز"]

۷۰۰ کیلومتر بزرگراه در کشور افتتاح می‌شود

محمد اسلامی امشب در آیین آغاز ساخت قطعه ۱۰ شبکه ریلی بوشهر به شیراز با قدردانی از تلاش و همکاری استاندار و نمایندگان مردم استان بوشهر در مجلس اظهار داشت: شان ما شانی جزء خدمتگزاری به مردم نیست و مردم هم استحقاق برخورداری از بهترین‌ها را دارند و ما باید خودمان را ملکف بدانیم که بی‌منت خدمتگزاری کنیم.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه منابع کشور محدود است تصریح کرد: با وجود محدودیت منابع کشور ولی در دولت‌های یازدهم و دوازدهم اقدامات مهم و مطلوبی در راستای خدمت گذاری به مردم انجام شده است.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به افتتاح پروژه‌های جدید راهسازی در کشور خاطر نشان کرد: باموازات افتتاح بزرگراه دیلم به گناوه، به میمنت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ۷۰۰ کیلومتر پروژه بزرگراهی در استان‌ها تا اواسط بهار افتتاح می‌شود که خدمات بزرگ و تاثیرگذار برای ایمنی و رفاه مردم محسوب می‌شود.

اسلامی بیان کرد: در این راستا نیز پروژه‌های ریلی در مسیرهای برون مرزی و دو استان در ایام چهلمین سال پیروزی انقلاب برای ترانزیت و حمل و نقل افتتاح می‌شود.

وی، با تاکید بر اتصال عسلویه و بوشهر به خط ریلی افزود: اتصال عسلویه و بوشهر به خط ریلی به عنوان دو مرکز بار و مسافر و شهرهای در مسیر حائز اهمیت است که با تدبیری که انجام شده برای پیشبرد پروژه‌های ریلی در استان بوشهر اقدام می‌شود.

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: ان‌شاالله خط ریلی ۴۵۰ کیلومتری بوشهر بر اساس برنامه زمان بندی و توافقات صورت گرفته همه قطعات آن فعال شود و آنها به ثمر برسانیم تا هم مردم بهره ببرند و هم بار روی کریدور شمال به جنوب قرار بگیرد و عسلویه هم به خط ریلی متصل شود.

اسلامی با بیان اینکه جاده‌ها در مسیر شهرها و ابادی‌ها در ترافیک‌های سنگین برای مردم مشکلاتی ایجاد می‌کند گفت: باید تلاش شود حداکثر استفاده از خط ریلی به عمل آید به نحوی که از ازدحام در جاده‌ها کمتر شود تا سفرهای ایمن برای مردم به ارمغان بیاوریم و از لحاظ اقتصادی هم صاحبان بار قدرت رقابت پیدا کنند و حمل و نقل ارزان‌تری از طریق برای مردم فراهم شود.

کد خبرنگاری
163259
تهیه و تنظیم توسط:
پدرام منصوری
ناشر: 24 خبر | مشاهده جزئیات
کد خبر: 11443116 | منبع: مشرق | ناشر: 24 خبر
http://www.24khabar.com/news/11443116/۷۰۰-کیلومتر-بزرگراه-در-کشور-افتتاح-می‌شود/